• Grzegorz Wyczesany

  Trener, coach, manager sprzedaży

  Ukończył Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Uczestnik niezliczonej ilości szkoleń z zakresu sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami, technik sprzedaży, merchandisingu, komunikacji, technik wpływu i wielu, wielu innych.

  Posiada 20 letnie doświadczenie w obszarach negocjacji, sprzedaży, budowania i rozwijania zespołów sprzedażowych (w tym rekrutacje) we wszystkich kanałach sprzedaży rynku FMCG i RTV/AGD. Prowadził procesy negocjacyjne oraz planował i wdrażał koncepcje biznesowe u większości Klientów z kanału Modern Trade. Do jego Klientów należeli: Makro, Real, Tesco, Kaufland, Ahold, E.Leclerc, Auchan, Carrefour, Selgros, Plus Discount, Polomarket, Media Markt, Partner AGD, AVANS, Saturn, Mix Electronics.
  Negocjował kontrakty oraz zarządzał biznesem w kanale Traditional Trade.
  Pracował m.in. z takim Klientami jak: Avita, Lewiatan, Aldik, Frac, Baćpol, PSS i wiele innych.

  Absolwent Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył również kurs „Metodyka prowadzenia szkoleń”. Posiada certyfikaty Pracitioner in the Art of NLP oraz Master Pracitioner in the Art of NLP

  Przeprowadził niezliczoną ilość treningów oraz coach’ingów rozwojowych w zakresie sprzedaży. Od 7 lat prowadzi szkolenia oraz warsztaty w obszarze sprzedaży, negocjacji i komunikacji. Zajęcia te przez uczestników oceniane są na najwyższym poziomie, a wiedza i doświadczenie w trakcie ich trwania zdobyta pozwala im na rozwój osobisty i zawodowy.

  Wszystko co robi, robi z pasją!


 • Katarzyna Kołacka

  Trener, mediator

  Ukończyła Szkołę Trenerów Komunikacji opartą na Empatii, roczne Studium Mediacji oraz wiele warsztatów prowadzonych przez polskich i zagranicznych certyfikowanych trenerów metody Porozumienia Bez Przemocy (NVC) m. in. Liv Larsson, Miki Kashtan, Boba Wentwortha, Evę Rambala, Agnieszkę Pietlicką.

  Prowadzi warsztaty i szkolenia z komunikacji dla firm i osób prywatnych. Obecnie pracuje jako trener w międzynarodowej korporacji. W pracy trenerskiej bazuje na NVC- metodzie komunikacji i filozofii życiowej, która opiera się na empatii i kontakcie z potrzebami własnymi i innych ludzi.
  Wieloletnie doświadczenie trenerskie oraz praca w różnych  projektach z różnymi zespołami - produkcyjnymi, sprzedażowymi, marketingowymi pozwala jej rozumieć biznes, a NVC rozumieć ludzi i wspierać ich w rozwiązywaniu problemów i realizowaniu celów.

  Pasjonują ją podróże, poznawanie nowych miejsc i ludzi w różnych zakątkach świata.


 • Tomasz Romanowski

  Trener, coach, manager sprzedaży

  Wieloletni pracownik firm z branży FMCG. Zarządzał zespołami sprzedaży w kanałach HORECA, Traditional Trade oraz Modern Trade.

  Swoje ponad 14 letnie doświadczenie zaczynał jako przedstawiciel handlowy. Przechodząc przez kolejne szczeble kariery rozwijał kompetencje odpowiednie dla stanowisk.
  W kanale HORECA rozwijał rynek warszawski i łódzki. Odpowiedzialny był m.in. za negocjacje z Kluczowymi Klientami i kierowanie oraz rozwój członków działu sprzedaży. Uczestniczył również w przygotowaniu i organizowaniu wielu eventów.
  Zarządzany przez niego zespół sprzedaży w kanale Modern Trade odpowiedzialny był za współprace z m.in. klientami taki jak Tesco, Real, E.Leclerc.
  W trakcie pracy z zespołem sprzedaży w Traditional Trade prowadził negocjacje z sieciami lokalnymi i wdrażał procesy biznesowe.
  Swoje kompetencje rozwijał również jako uczestnik szeregu szkoleń z obszarów takich jak prowadzenie zespołu, techniki sprzedaży, negocjacje, coaching.

  Prowadził szereg treningów dla handlowców z wszystkich zarządzanych kanałów.
  Organizował warsztaty i szkolenia głównie w zakresach związanych z rozwojem handlowców oraz zarządzania zespołem. Związane one były z obszarami organizacji czasu pracy, technik sprzedaży, negocjacji, budowania zyskownych relacji i innych. Zdobyte po nich doświadczenie uczestnicy przekładali na szybką realizację celów.
 • Kinga Masternak

  Trener, manager marketingu i trade-marketingu

  Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Uczestniczka szkoleń z zakresu trade marketingu, sprzedaży, negocjacji, zarządzania zespołami, technik sprzedaży, merchandisingu i komunikacji.

  Posiada 7-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i marketingu na rynku FMCG. Obecnie pracuje w dziale marketingu w dużej międzynarodowej korporacji.

  Była odpowiedzialna za strategię działań promocyjnych oraz wdrażała innowacyjne rozwiązania z zakresu trade-marketingu. Przygotowywała aktywności oraz materiały wspierające i zwiększające sprzedaż dla Klientów z kanału Modern Trade i Traditional Trade. Jej silną stroną jest analiza danych oraz prezentacja wniosków i rekomendacji.

  Przeprowadziła wiele szkoleń dla przedstawicieli handlowych. Przedstawiała prezentacje na rynku polskim i zagranicznym.

  Pełna profesjonalizmu i zaangażowania we wszystko, co robi!

 • Joanna Zagórska

  Trener, konsultant, coach

  Ukończyła studia podyplomowe z „Coachingu i NLP” na Wyższej Szkole Informatyki i Zarzadzania w Rzeszowie. Magistra i BA uzyskała w Wyższej Szkole Biznesu- National Louis University w Nowym Sączu. Od 2007 roku zajmuje się, metodologią lean i za jej pośrednictwem zmienia firmy i ludzi na lepsze. Projekty prowadziła w takich firmach jak Unipart Logistics, Kautex, Jabil Circuit Poland czy DB Schenker.

  Z lean management zetknęła się w Wielkiej Brytanii gdzie dostając się, na intensywny dwuletni staż̇ w Unipart Group of Companies, poznała jego tajniki i techniki od podszewki. Wdrażanie zmian w firmach, od początku wiąże się z przeszkoleniem wszystkich uczestników takiego projektu, aby zakończył się on sukcesem. Jej szkolenia ukończyły więc setki pracowników firm produkcyjnych i usługowych, a także studenci i uczestnicy szkoleń otwartych.

  O tym jak szkolić dowiedziała się̨ już na stażu opracowując swoje pierwsze autorskie szkolenie „Effective planning” skierowane do pozostałych stażystów i pracowników firmy. Od tego czasu wciąż̇ doskonali swoje umiejętności i zgłębia tajniki pracy trenerskiej ucząc się od najlepszych.

  Jej motto w pracy i w życiu to heraklitowe: „Jedyną pewną rzeczą̨ jest zmiana” i dlatego stawia na kaizen czyli dobrą, ciągłą, skuteczną zmianę. Lean i coaching to jej pasje do których zaliczyć́ można też motocykle i inne sporty ekstremalne.

 • Wojciech Krawczyk

  Instruktor, strażak, ratownik

  Absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie. Ukończył Kurs Podoficerski w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

  Strażak. Dyspozytor Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego w Bytomiu, jednostce będącej w czołówce pod względem największej liczby interwencji w Polsce. Służba w Państwowej Straży Pożarnej na stanowisku strażaka biorącego udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych oraz dyspozytora przyjmującego zgłoszenia pozwala mu ciągle doskonalić umiejętności w dziedzinie Pierwszej Pomocy. Od 15 lat ratownik WOPR. Zastępca Prezesa Oddziału Powiatowego WOPR w Piekarach Śląskich.

  Ukończył szkolenie “Instruktor Europejskiej Rady Resuscytacji”

  Od kilku lat prowadzi warsztaty oraz pokazy z zakresu Pierwszej Pomocy dla firm, instytucji państwowych, szkół i przedszkoli. Społecznik, organizator corocznych wakacyjnych, bezpłatnych wyjazdów dla dzieci, połączonych z nauką pływania.

  Spełniony mąż i ojciec Julki i Miłosza. Oddany swojej pracy, która jest zarazem jego pasją.

  Pomaganie innym to najlepsza praca na świecie! • Katarzyna Lufniak

  Instruktor jazdy konnej

  Z wykształcenia specjalista do spraw zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, organizator turystyki. Przez całe życie w parze z pasją jeździecką - uprawnienia Ministra Sportu i Turystyki. Na swoim koncie posiada pracę z końmi służbowymi Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Zawodniczka rajdów długodystansowych koni arabskich, hodowca koni.

  Obecnie zajmuje się organizacją aktywnego wypoczynku dla dorosłych i młodzieży. Szkoli adeptów jeździectwa, organizuje imprezy plenerowe i tematyczne, posiada ośrodek jeździecki z zapleczem noclegowym Equical. Prowadzi treningi radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych oraz warsztaty Świadomego Przywództwa z wykorzystaniem koni.

  Nieustannie zgłębia wiedzę z zakresu psychologii behawioralnej oraz nowatorskich metod pracy nad rozwojem osobistym z udziałem koni. Wiedzę tę, wraz z długoletnim doświadczeniem, skutecznie wykorzystuje w szkoleniu innych, a warsztaty i kursy przez nią prowadzone oceniane są zawsze na najwyższym poziomie.

  Jeździectwo i konie nie są jej sposobem na życie, one są jej życiem!
  Lubi wyzwania, jest energiczna, zawsze pozytywnie nastawiona i życzliwa.
  W jej towarzystwie nie będziesz się nudzić!